Mermer Masa ve Mermer Sehpa Modelleri

 In Çalışma Masaları

Mermer Masa ve Mermer Sehpa Modelleri

Mozilya Mermer Sehpa MM10

Mermer kalitesinin yaşam alanımıza girmesi ve benimsenmesi sanıldığı kadar zor olmamıştır. Kalitesi, uzun ömrü ve kolay temizlenebilme özelliği ile kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikler mutfak tezgahların da kullanımının dışında mutfak ve yemek masalarında da tercih edilmeye başlanmıştır. Beraberinde şıklığı ve zarafeti de getirdi.

Mermer kullanımının artmasıyla yaşam alanının her yerinde kullanılmaya devam etmiştir. Mermer masa, mermer Sehpa, Tv Üniteleri, Konsollar, Ayna ve çerçeve gibi mobilya sektörüne oldukça sert bir giriş yaptı.

Mermer Mobilya genel olarak taş soğuk bir hava verir evin içerisine görüşü vardır. Düşünülenin aksine iyi şekilde işlenmiş doğru mermer seçimleriyle bezenmiş mermer mobilyalar evinizin havasını değiştirecektir.

1.

Mozilya MM7

            Mermer Masa alırken mutlaka bir ön araştırma yapmalısınız. Bunlar mermerin kalitesi, rengi çok önemlidir. Üzerinden kullanacağınız kimyasal temizlik malzemeleri ürüne zamanla zarar verebilmektedir.

2.

Mozilya Mermer Sehpa MM8

            Mermer ömür boyu kullanabileceğiniz bir maden olarak değerlendirilir. Ocaklardan çıkarılan mermer, kaliteli bir şekilde işlenir. Mermerin işlenme aşamasında ise cilalanması ve kesimi oldukça önemlidir.

3.

Mozilya Mermer Sehpa MM11

4.

Mozilya MM6

5.

Mozilya MM5

6.

7.

Mozilya Mermer Masa MM1

8.

Mozilya MM4

8.

Mozilya MM8

 

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.