Rahatlığın Ve Kalitenin Sembolü Chester Koltuk Takımları

 In Çalışma Masaları

Chester tarzı koltuk takımı modern tasarımlarla tasarım yapılarak, rahatlık ve kaliteyi en üst seviyede hissetmenizi sağlayan bir koltuk takımıdır. Chesterfield koltuk takımı kullanım alanları klasik, modern, avangarde, country ve neo klasik gibi alanlarda sevenlere hitap eden tarz olarak bilinir.       

1.

 mozilya-chester-14255

Özellikle Doğal Ahşap Mobilyalar ile zarafet ve kalitenin hazzını sonuna kadar yaşayacağınızdan eminiz. Kapitoneli koltuk takımlarını eviniz ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz.

2.


mozilya-chester-1232432

 

Chesterfield koltuk takımı kullananların bu tarzı en çok tercih etme sebeplerinden biride saten kumaşın verdiği özgün bir görselliğin ve kalitenin hissedilmesini sağlamasıdır. Genelde düğmeli yapısından dolayı temizlik konusunda sorun çıkarabileceği düşünülse de üretimde kullanılan kumaşın kalitesi temizlikte rahat etmenizi sağlayacaktır. 

3.

mozilya-chester-13133

 

İki asırlık bir efsane olarak bilinen Chesterfield koltuk takımı yaşam biçiminiz değişse de modern dünyanın teknolojiye uyumu her ne kadar artsada koltuk tasarımlarında bir tarz olmaya devam etmektedir. 

4.

mozilya-chester-13231

 

Chesterfield koltuk takımı kullanlar konsept olarak renk ve desen uyumunda dikkat edici özelliğinden dolayı pastel tonları kullanılarak daha rahat kombin oluşturmanızı sağlamaktadır.

5.

mozilya-chester-1556 

Chesterfield koltuk, dolgusu, deri ve kumaşı, iskeleti, döşeme raptiyesi, düğmesi gibi oldukça fazla el işçiliği isteyen bir koltuk modelidir.

6.

mozilya-chester-1567 

Chesterfield koltuk takımları katlamalı ve fitilli olarak iki farklı modelde üretilerek hem kaliteyi hem de işçiliği ve maliyetli üretimi biraz daha cazibeli hale getirmektedir.

7.

mozilya-chester-1 

Modası hiç geçmeyen aksine popülerliği giderek artan chesterfield koltuklar, farklı stil ve renklerde üretilerek piyasaya çıkartılmıştır. Chester modeli koltuk takımlarının saten benzeri kumaşlarla kombin yapılarak modellenmesi kapitoneli koltuk olarak farklı isimlerle anımsaması sağlamıştır.

8.

mozilya-chester-1424234

 

9.

mozilya-chester-1232

 

10.

mozilya-chester-1321

 

11.

mozilya-chester-1544

 

12.

mozilya-chester-1423

13.

mozilya-chester-31233

 

14.

mozilya-chester-23322

 

15.

mozilya-chester-12444

 

16.

mozilya-chester-142422

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.